RMC1K64R9FTE
MFR.Part #
RMC1K64R9FTE
JLCPCB Part #
C6977358
Description
-55℃~+155℃ 1W 64.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS