RMC1/16-683JTP
MFR.Part #
RMC1/16-683JTP
JLCPCB Part #
C7050613
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS