RMC1/2K6810FTE
MFR.Part #
RMC1/2K6810FTE
JLCPCB Part #
C20094298
Description
-55℃~+155℃ 681Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS