RN73H2ATTD1152B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD1152B50
JLCPCB Part #
C2538099
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS