RLC20KR820FTP
MFR.Part #
RLC20KR820FTP
JLCPCB Part #
C4303514
Description
-55℃~+155℃ 333mW 820mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS