RLC20KR820JTP
MFR.Part #
RLC20KR820JTP
JLCPCB Part #
C2597108
Description
-55℃~+155℃ 333mW 820mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS