RLC20K1R10JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RLC20K1R10JTP
JLCPCB Part #
C2597094
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS