RGC1/16C1431DTP
MFR.Part #
RGC1/16C1431DTP
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS