RMC1/32-10R2FPA
MFR.Part #
RMC1/32-10R2FPA
JLCPCB Part #
C6654095
Description
-55℃~+125℃ 10.2Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS