RLC20KR800FTP
MFR.Part #
RLC20KR800FTP
JLCPCB Part #
C2597203
Description
-55℃~+155℃ 333mW 800mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS