RMC1/20-364JPA
MFR.Part #
RMC1/20-364JPA
JLCPCB Part #
C20093803
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS