TNPW06032K67BYEA
MFR.Part #
TNPW06032K67BYEA
JLCPCB Part #
C1717109
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.67kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS