RN73H1JTTD7681D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7681D10
JLCPCB Part #
C4267801
Description
100mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS