RGC1/16SK39R2DTH
MFR.Part #
RGC1/16SK39R2DTH
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS