RPC20304JTP
MFR.Part #
RPC20304JTP
JLCPCB Part #
C2597248
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 300kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS