RMC1/4-3R0JTE
MFR.Part #
RMC1/4-3R0JTE
JLCPCB Part #
C6271172
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 3Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS