RGC1/10C1371DTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/10C1371DTP
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS