RMC1-205JTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1-205JTE
JLCPCB Part #
C7288560
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS