RPC32474JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RPC32474JTP
JLCPCB Part #
C2597408
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 470kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS