B254V11-0B5P51-H85C32
MFR.Part #
B254V11-0B5P51-H85C32
JLCPCB Part #
C49297005
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5A 1x5P 2.54mm 4.3mm 5P Brass Gold Right Angle Side Square Hole Push-Pull,P=2.54mm Female Headers ROHS