B254V11-0B6P51-H85C32
MFR.Part #
B254V11-0B6P51-H85C32
JLCPCB Part #
C49297006
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5A 1x6P 2.54mm 4.3mm 6P Brass Gold Right Angle Side Square Hole Push-Pull,P=2.54mm Female Headers ROHS