D125E1L1-2W2P43
Extended
Manufacturer
JXTCONN
MFR.Part #
D125E1L1-2W2P43
JLCPCB Part #
C41409908
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x2P 2 2P 4.2mm 4.95mm 5.75mm Brass LCP Surface Mount,Vertical SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS