JY23F-S-DC12V-C
MFR.Part #
JY23F-S-DC12V-C
JLCPCB Part #
C17702428
Package
Plugin,20.3x16.6mm
Description
-40℃~+70℃ 12V 200mW 250V@AC 3A 3A@30VDC、3A@250VAC 50mΩ 5ms 5ms 6 720Ω One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy 插件,20.3x16.6mm Signal Relays ROHS