JY3FF-S-DC12V-C
Extended
Manufacturer
JIEYING RELAY
MFR.Part #
JY3FF-S-DC12V-C
JLCPCB Part #
C17702446
Package
Plugin,19x15.4mm
Description
-40℃~+85℃ 100mΩ 10ms 12V 15A 28V@DC、277V@AC 360mW 400Ω 5 5ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy 插件,19x15.4mm Power Relays ROHS