JY32FNH-S-DC12V-A/10A
Extended
Manufacturer
JIEYING RELAY
MFR.Part #
JY32FNH-S-DC12V-A/10A
JLCPCB Part #
C17702414
Package
Plugin,18.2x10.2mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 10A@250VAC 10ms 10ms 12V 200mW 20A 30V@DC、277V@AC 4 720Ω Silver Alloy 插件,18.2x10.2mm Power Relays ROHS