JY22F-S-DC12V-A
Extended
Manufacturer
JIEYING RELAY
MFR.Part #
JY22F-S-DC12V-A
JLCPCB Part #
C22384635
Package
Plugin,20.3x16.6mm
Description
-40℃~+105℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 10A@277VAC、16A@250VAC、16A@30VDC 10ms 12V 16A 250V@AC 360mW 400Ω 5ms Silver Alloy 插件,20.3x16.6mm Power Relays ROHS