JY46F-SH-DC24V-A/7A
Extended
Manufacturer
JIEYING RELAY
MFR.Part #
JY46F-SH-DC24V-A/7A
JLCPCB Part #
C17702424
Package
Plugin,20.5x7mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 10A 10A@30VDC、10A@250VAC 10ms 2.88kΩ 200mW 24V 30V@DC、250V@AC 4 5ms Silver Alloy 插件,20.5x7mm Power Relays ROHS