K104K310VB4L5
Extended
Manufacturer
JIERONG
MFR.Part #
K104K310VB4L5
JLCPCB Part #
C920720
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100nF 310V X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS