Z474K310VD2L3.5
Extended
Manufacturer
JIERONG
MFR.Part #
Z474K310VD2L3.5
JLCPCB Part #
C920745
Package
Plugin,P=15mm
Description
310V 470nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS