Z684K275VD4L3.3
Extended
Manufacturer
JIERONG
MFR.Part #
Z684K275VD4L3.3
JLCPCB Part #
C2686160
Package
Plugin,P=15mm
Description
275V 680nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS