TKR470M2GK25M
Extended
Manufacturer
JAMICON
MFR.Part #
TKR470M2GK25M
JLCPCB Part #
C2942880
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 25mm 400V 47uF ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS