SMH25-02WS
Extended
Manufacturer
JAMICON
MFR.Part #
SMH25-02WS
JLCPCB Part #
C17391184
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A Brass PA66 Through Hole UL94V-0 插件 Wire To Board Connector ROHS