TKR102M1CG20M
MFR.Part #
TKR102M1CG20M
JLCPCB Part #
C5137674
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
1000uF 10mm 16V ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS