SMH25-05WL
MFR.Part #
SMH25-05WL
JLCPCB Part #
C17577632
Description
-40℃~+85℃ 1 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5P Brass PA66 Right Angle UL94V-0 插件 Wire To Board Connector ROHS