SMH25-03WL
MFR.Part #
SMH25-03WL
JLCPCB Part #
C17580399
Description
-40℃~+85℃ 1 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P Brass PA66 Right Angle UL94V-0 插件 Wire To Board Connector ROHS