TBR102M1EI20M
Extended
Manufacturer
JAMICON
MFR.Part #
TBR102M1EI20M
JLCPCB Part #
C2942889
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 20mm 25V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS