TKR101M1JF11M
MFR.Part #
TKR101M1JF11M
JLCPCB Part #
C5137672
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
100uF 63V 8mm ±20% 插件,D8xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS