VMP-R025-1.0-U
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
VMP-R025-1.0-U
JLCPCB Part #
C6323337
Package
2010
Description
-65℃~+170℃ 25mΩ 3W ±1% ±20ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS