SMT-1R00-0.5
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
SMT-1R00-0.5
JLCPCB Part #
C7317562
Package
2817
Description
-65℃~+170℃ 1Ω 5W ±0.5% ±50ppm/℃ 2817 Chip Resistor - Surface Mount ROHS