VMK-R025-1.0-U
Extended
Manufacturer
Isabellenhuette
MFR.Part #
VMK-R025-1.0-U
JLCPCB Part #
C7112824
Package
1206
Description
-65℃~+170℃ 1.5W 25mΩ ±1% ±20ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS