PBV-R022-F1-0.5
MFR.Part #
PBV-R022-F1-0.5
JLCPCB Part #
C5844595
Description
-55℃~+125℃ 10W 22mΩ ±0.5% ±30ppm/℃ SIP-4 Through Hole Resistors ROHS