INN650DA260A
MFR.Part #
INN650DA260A
JLCPCB Part #
C5121647
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 0.2pF 1 N-channel 1.6V 12A 165mΩ@10V 2nC 650V 73pF 75W DFN-8(5x6) GaN Transistors(GaN HEMT) ROHS