INN100W135A-Q
Extended
Manufacturer
Innoscience
MFR.Part #
INN100W135A-Q
JLCPCB Part #
C41367504
Package
WLCSP-6(1.6x2.1)
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 1.1V 100V 10mΩ 18A 2.1pF 200pF 3.2nC 380pF E-mode N-Channel WLCSP-6(1.6x2.1) GaN Transistors(GaN HEMT) ROHS