INN100W800A-Q
MFR.Part #
INN100W800A-Q
JLCPCB Part #
C22379702
Package
WLCSP-4(0.9x0.9)
Description
-40℃~+150℃ 0.75nC 1 N-channel 1.1V 1.7A 100V 1pF 41pF 53mΩ 85pF E-mode N-Channel WLCSP-4(0.9x0.9) GaN Transistors(GaN HEMT) ROHS