HC49USM-FF5F18-3.6864MHZ
MFR.Part #
HC49USM-FF5F18-3.6864MHZ
JLCPCB Part #
C5649616
Description
-40℃~+85℃ 18pF 200Ω 3.6864MHz ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS