ABL-12.000MHZ-B2
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ABL-12.000MHZ-B2
JLCPCB Part #
C7060534
Package
HC-49US
Description
-20℃~+70℃ 12MHz 18pF 50Ω ±20ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS