HC49USM-FF5F18-7.3728MHZ
MFR.Part #
HC49USM-FF5F18-7.3728MHZ
JLCPCB Part #
C6873453
Description
-40℃~+85℃ 18pF 7.3728MHz 80Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS