QT49S-11.0592MBBK-T
Extended
Manufacturer
QST Products, LLC
MFR.Part #
QT49S-11.0592MBBK-T
JLCPCB Part #
C5849637
Package
HC-49US
Description
-20℃~+70℃ 11.0592MHz 20pF 40Ω ±50ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS