RYHV63V100UF10*10
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RYHV63V100UF10*10
JLCPCB Part #
C48970691
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 63V Polymer ±20% SMD,D10xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS