RYHG63V100UF10*12
MFR.Part #
RYHG63V100UF10*12
JLCPCB Part #
C48970416
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
100uF 10mm 12mm 2.4A@100kHz 2000hrs@105℃ 38mΩ@100kHz 63V Polymer Plugin,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS